آتیه انرژی تلاش (A.E.T)

 

ارائه کننده انواع سوپرجاذب های اروپایی

     
تقدیرنامه  

راهنمای کاربرد سوپرجاذب

سوابق تحقیقاتی درباره سوپرجاذب تماس

English

صفحه اصلی
   
   

 

پروژه تحقیقاتی ملارد  

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و نتایج اینجا کلیک کنید. (PDF)

 

در این پروژه، تحت نظر کارشناسان راتک برای تمامی تولیدات یک شرکت تولیدی گلهای زینتی در گلدان از سوپرجاذب استفاده شده و نتایج شگفتی حاصل شد. تحقیقات و بررسیها در این پروژه حاکی از تاثیر بسیار عالی استفاده از سوپرجاذب در کشت گیاهان زینتی مربوط به فضای سبز بود. حفظ طراوت و شادابی گلها پس از 10 روزاز آخرین آبیاری در گرمترین ماه سال ( مرداد 86 ) در منطقه ملارد شهریار موید این تاثیرات مثبت است.

گیاهان تزیینی

تحقیقات و بررسیها در این پروژه حاکی از تاثیر بسیار عالی کشت گیاهان زینتی مربوط به فضای سبز با استفاده از افزونه بود. حفظ طراوت و شادابی گلها پس از 10 روزاز آخرین آبیاری در گرمترین ماه سال ( مرداد ماه 1386) در منطقه ملارد شهریار موید این تاثیرات مثبت است.

شروع پروژه

طی یک پروژه تحقیقاتی 500 اصله انواع مختلف نهال در چهار تیمار با استفاده از سوپرجاذب و 500 اصله دیگر بدون سوپرجاذب و به عنوان شاهد تحت شرایط یکسان کاشت و آبیاری مورد بررسی قرار گرفت.نتایج حاصله را در آلبومهای بعدی مشاهده فرمایید.    

تیمار

پس از گذشت 15 روز از آغاز پروژه، چنانچه ملاحظه می شود با وجود هوای بسیار گرم مرداد ماه خاک رطوبت خود را به خوبی حفظ کرده و از صدمه به نهال در اثر تنش خشکی جلوگیری به عمل آمده است.

شاهد

پس از گذشت 15 روز از آغاز پروژه، چنانچه ملاحظه می شود بروزسوختگی برگها در نهالهای شاهد

(بدون سوپرجاذب) پدیدار گشته که حاکی از کم آبی شدید در اطراف ریشه است.

تیمار

پس از گذشت یکماه از آغاز پروژه، چنانچه ملاحظه می شود نهالهای هر 4 تیمار سبزی و شادابی خود را به خوبی حفظ کرده اند.

شاهد

پس از گذشت یک ماه از آغاز پروژه، مشاهده می گردد که بیش از 75 درصد نهالهای شاهد بر اثرتنش خشکی و افزایش طول دوره آبیاری از بین رفتند.

 

پروژه باغ عقیق دماوند

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و نتایج اینجا کلیک کنید. (PDF)

 درپروژه باغ عقیق در منطقه وادان دماوند افزونه برای مزرعه توت فرنگی و درختان سیب و فضای سبز به کار رفته آنگونه که مشاهده می شود نتایج به کار گیری سوپرجاذب در کیفیت و ظاهر محصول آشکار است.

 

باغ میوه شهریار

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و نتایج اینجا کلیک کنید. (PDF)

 

شروع پروژه

این پروژه جهت ارزیابی رفتار درختان میوه چند ساله و تغییرات خاک در هنگام استفاده از سوپرجاذب مورد بررسی قرار گرفت که برخی از نتایج به دست آمده را میتوانید در قسمتهای بعدی مشاهده کنید.

یکماه بعد

پروژه باغ میوه شهریار پس از گذشت یک ماه از لحاظ میزان حفظ رطوبت خاک و تهویه بهینه خاک مورد بررسی قرار گرفت که نتایج به دست آمده را در عکسها مشاهده می فرمایید.

پروژه اجرایی بیرجند

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و نتایج اینجا کلیک کنید. (PDF)

 

100000 اصله نهال با استفاده از سوپرجاذب در مجاورت یک معدن در منطقه بیرجند غرس شد، که با توجه به خاک نامناسب و کمبود شدید آب نتایج شگفت آوری حاصل شد و تلفات نهالکاری به کمتر از 6 درصد رسید.

 

پروژه تحقیقاتی اجرایی کشت و صنعت چشمه دماوند

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و نتایج اینجا کلیک کنید. (PDF)

 

یکی از بزرگترین پروژه های تحقیقاتی اجرایی در مزرعه کشت و صنعت چشمه دماوند(مزرعه نمونه منتخب کشوری) در منطقه رودهن به اجرا در آمد. مساحتی به وسعت ثقریبی 250 هکتاردرختان مثمر و غیر مثمر تحت پوشش افزونه قرار گرفت در شرایطی که 200 هکتار دیگر از این مزرعه تحت پوشش سیستم آبیاری تحت فشار می باشد با مقایسه هر دو روش  به صرفه بودن استفاده از سوپرجاذب  به ویژه در سرمایه گذاری اولیه کاملا آشکار است.

پروژه تحقیقاتی دانشگاه بوعلی همدان

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و نتایج اینجا کلیک کنید. (PDF)

 

دراین پروژه بخشی از فضای سبز دانشگاه بوعلی همدان جهت نمونه تحت پوشش سوپرجاذب قرار گرفت.

صفحه اصلی | تماس  | درباره   | سوابق تحقیقاتی | راهنمای کاربرد 


تمامی حقوق ا ین وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت  آتیه انرژی تلاش  می باشد.

آخرین ویرایش: اسفند 88